zapraszamy na nową stronę studia
www.studioclash.eu
                                                                                                                                                                                                         
 
home
home

Witam na stronie Studia Nagrań „Clash”.

Pod tym szyldem dokonuje nagrań już od ponad 10 lat. Najpierw amatorsko, jednak wraz z przybywającym coraz wyższej klasy wyposażeniem i zdobywanym doświadczeniem poziom produkcji stawał się co raz bardziej profesjonalny. W tym czasie przez studio przewinęło się ponad połowa bardzo szeroko rozumianego wrocławskiego rockowego undergrandu, ale także cała masa zespołów i twórców z dolnego, górnego i opolskiego śląska. W studio gościli  też wykonawcy zagraniczni. Studio „Clash” to nie tylko miejsce do nagrywania rockowych dźwięków. Nie mniej często słychać u nas reggae, muzykę etniczną, hip-hop a także lektorów.

Obecnie ze studiem „Clash” w taki lub inny sposób związanych jest trzech realizatorów. Dysponujemy jedną z największych we Wrocławiu i okolicy kolekcją mikrofonów, w której nowoczesne konstrukcje przeplatają się z absolutnymi już nie produkowanymi klasykami. Do tego dochodzą wysokiej klasy przedwzmacniacze i przetworniki analogowo-cyfrowe. Studio dysponuje też kompletnym własnym backlinem.

Studio „Clash” nie jest studiem dla wszystkich. Swoją ofertę kierujemy głownie do  tych , dla których, najważniejsze podczas dokonywania nagrań jest luźna i kreatywna atmosfera oraz dobra jakość nagrań.

 

Zapraszam

 

Rafał „Rodżer” Bachórz
                             napisz do nas - podeślemy najnowsze próbki nagrań